W roku szkolnym 2017/2018 zwycięstwo w finale szkolnego konkursu Mam Talent!  „wyśpiewała” Natalia Szukała – uczennica klasy IIIb.

Impreza odbyła się w dniu 28 maja 2018 roku. W trakcie jedenastu występów finaliści grali na pianinie, śpiewali po polsku i angielsku oraz prezentowali tańce nowoczesne i klasyczne. Nie zabrakło również pokazów akrobatycznych oraz rysunku artystycznego.
W jury zasiedli przedstawiciele Grona Pedagogicznego – Panie – Grażyna Kośmicka i Beata Ińska oraz Samorządu Uczniowskiego – Hanna Chojnacka i Mikołaj Kuc. Finał konkursu prowadził opiekun Samorządu – Sylwester Warański.

Na widowni nie zabrakło Rodziców i uczniów, którzy wspierali młodych artystów i nagradzali występujących zasłużonymi brawami. Również komisja konkursowa wyraziła swój podziw dla finalistów i kilkakrotnie podkreślała, że poziom występów był bardzo wysoki, a o ostatecznym wyniku przesądziła minimalna różnica punktowa w ocenie poszczególnych występów. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów.

S. W.

Ostateczne wyniki

I miejsce  – Natalia Szukała – śpiew   
II miejsce – Agnieszka Goździerska, Kamila Joachymiak, Natalia Kerber, Liwia Najderek,  
                  Maria Rogal – taniec
III miejsce ex aequo – Gabriela Kubiak – akrobatyka
                                  Emilia Dąbrowska i Maria Domagała – taniec i śpiew  

Zdjęcia: Finał IX edycji szkolnego konkursu Mam Talent!