Wykaz zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019:

 

Nauczyciel:

Rodzaj zajęć:

Klasa:

Godzina:

Bańdurska Barbara

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Zajęcia rozwijające

I „a”

I „a”

Poniedziałek 12.45. - 13.30.

środa 11.40 - 12.25

Bączyk Monika

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

IV „d” ; IV „e”

IV „a”; IV „b”; IV „c”

poniedziałek 7.05 - 7.50.

piątek  7.05. -7.50.

Chmara Anna

Zajęcia sportowe

dzieci świetlicowe

wtorek 13.40. - 14.25.

Darul Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

II „b”

wtorek 8.00. - 8.45.

Deszczyńska Marta

Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z historii

klasy VII

do ustalenia w terminie późniejszym

Dykiert Małorzata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Terapia logopedyczna

I „c”

Klasy I

piątek 8.00. - 8.45.

czwartek 8.00. - 8.45.

11.40. - 12.25.

Dombrowicz Agnieszka

Zajęcia plastyczne

Zajęcia ruchowe dla dzieci

dzieci świetlicowe

dzieci świetlicowe

wtorek 13.30 - 14.30.

czwartek 13.30 - 14.30.

Grodzka Karolina

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  z języka angielskiego

Zajęcia przygotowujące do egzaminu  z języka angielskiego

Klasy V

Klasy VIII

poniedziałek od godz.16.10.

poniedziałek od godz.16.10.

Horkawy Ewelina

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z przyrody

Klasy IV

wtorek 13.40. - 14.25.

Ińska Beata

„Galeria Kreska”

Klasy IV - VIII

czwartek 16.00. - 17.00.

Kaczmarek Elżbieta

Kółko biblijne „Biblijni odkrywcy”

Klasy I - III

czwartek 13.40. - 14.25.

Kaliszan - Baczyńska Paulina

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Kółko plastyczne

III „a”

III „a”

poniedziałek 12.45. - 13.30.

piątek  8.50. - 9.35.

Klausa - Wartacz Joanna

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  z języka polskiego

 

Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego

IV „d” ; VIII „a”

IV „a” ; „b” ; „c”

VIII „a”

czwartek 7.05. - 7.50.

środa 13.40 - 14.25.

wtorek 8.00 - 8.45.

Kleczewska - Wińska Marzena

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klas IV

Klasy IV

środa 13.40. - 14.25.

Kośmicka Grażyna

SKS piłka ręczna dziewcząt

 

SKS piłka ręczna chłopcy

Klasy V - VIII

 

Klasy V - VI

poniedziałek 14.30. - 15.15.

czwartek 15.15. - 16.00.

poniedziałek 15.30. - 16.15.

Kurzawa - Zajder Jolanta

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

VI „b” ; VII „b”

VII „c”

VI „c”

wtorek 8.00. -  8.45.

środa 8.00. - 8.45.

piątek  8.00. - 8.45.

Loch Marta

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

V „c” i V „ e”

piątek 13.30. - 14.15.

Maćkowiak Danuta

Koło turystyczno - krajoznawcze

głównie klasy V

( z rodzicami)

Godziny ruchome

(głównie soboty)

Miłański Jacek

Koło modelarskie

Klasy IV - VIII

wt. 15.00. - 18.00.

Mnich Maria

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

I „b”

Klasy I

środa 8.00. - 8.50.

środa 13.35. - 14.20.

Myślińska Joanna

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Kółko przyrodnicze

I „d”

I „d”

poniedziałek 12.45 - 13.30.

piątek 12.45. - 13.30.

Nowak Paulina

Zajęcia plastyczne

dzieci świetlicowe

Środa 11.30. - 12.30.

Nowicka Lucyna

Cykl zajęć „Poznajemy zawody”

Zajęcia plastyczne

dzieci świetlicowe

piątek 8.30. - 9.15.

poniedziałek 15.00. -16.00.

Pękała Anna

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Klasy V

piątek  7.30 - 7.55.

Pieszak Agnieszka

 

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

Klasy VII i VIII

środa 15.15. - 16.00.

Serafińska Kamila

Taniec hawajski

 

dzieci świetlicowe

wtorek 14.00. - 15.00.

piątek 14.00. -  15.00.

Siedlecka Emilia

Caritas

Klasy VII i VIII

Czwartek 14.25. - 15.15.

Sikora Elżbieta

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z chemii

Klasy VII i VIII

środa 8.00. - 8.45.

czwartek 7.10. - 7.45.

Stokłosa Milena

„Kultura żywego słowa”

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

VII „b”

Klasy VIII

piątek 13.40. - 14.25

czwartek 16.10. - 16.55.

 

Szewczyk Marzena

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

Kółko dziennikarskie

Zajęcia przygotowawcze do konkursu kuratoryjnego

 VII „b” i  VIII „c”

Klasy IV - VIII

VII „c” i VIII „c”

wtorek 15.20. - 16.05.

czwartek 14.30 - 15.15.

środa 14.30. - 15.15.

Szubielski Krzysztof

Zajęcia dla zdolnych

Kółko filmowe

Kółko fotograficzne

II „a”

IV - VI

II - IV

poniedziałek 12.45. - 13.30.

wtorek 12.45. - 13.30.

środa 13.40. - 14.25.

Timm Danuta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VIII „a”

środa 15.15. - 16.00.

Tomaszewska Ewa

Szachy

 

 

Ortografia dla klas III

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Klasy I

Klasy II - III

Klasy IV - VIII

Klasa III

III „b”

czwartek 13.30 - 14.20.

czwartek 14.30. - 15.20.

czwartek 15.30. - 16.30.

piątek 11.40. - 12.25.

poniedziałek 14.30. - 15.15.

Tomaszewski Bartosz

Gry zespołowe

Klasy IV - VI

wtorek 15.20. - 16.05

środa 15.20. – 16.05.

Wojajczyk Magdalena

SKS dziewcząt

Klasy V i VI

środa 15.20. - 16.05.

Zenker Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

IV „a”; IV „d”; IV „e”

V„ a”

VII „d”

VIII „a”

czwartek 14.30 - 15.15.

Zwierzyńska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z fizyki

Przygotowanie do konkursu fizycznego

Klasy VII i VIII

czwartek 7.10. - 8.00.