Samorząd

W roku szkolnym 2018/2019 zarząd Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 21 w Poznaniu ukonstytuował się w składzie:

Przewodniczący – Leo Przybylak, kl. VIIId
Zastępca Przewodniczącego – Sergiusz Babst, kl. VIa
Sekretarz – Maria Rogal, kl. VIIIb
Członek – Maciej Padrak, kl. VIb
Członek – Zofia Owczarek, kl. Vd

Opiekun Samorządu - Sylwester Warański

Pobierz harmonogram oraz regulamin dyskotek.

Co roku wybieramy dżentelmena szkoły, aby podkreślić i docenić osoby, które wyróżniają się w naszej szkole uprzejmym i kurtuazyjnym zachowaniem.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

Do naszej szkoły tradycyjnie zawitały wróżki.  Uczniowie bardzo chcieli dowiedzieć się jaka będzie ich przyszłość. Były losy, były wróżby, była zabawa 😁

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Towarzysz zabaw, kumpel, powiernik sekretów. W każdej chwili można się do niego przytulić i powierzyć mu swoje smutki. Nic zatem dziwnego, że pluszowe misie doczekały się swojego własnego święta.

Przewodniczący – Leo Przybylak, kl. VIIId
Zastępca Przewodniczącego – Sergiusz Babst, kl. VIa
Sekretarz – Maria Rogal, kl. VIIIb
Członek – Maciej Padrak, kl. VIb