Nabór do klasy sportowej o profilu piłkarskim na rok szkolny 2024/2025 w Szkole Podstawowej nr 21 im. Filipiny Płaskowickiej właśnie się rozpoczął! Już 16 kwietnia serdecznie zapraszamy na testy sprawnościowe chłopców i dziewczynki, którzy pasjonują się piłką nożną.

Chętnych do rekrutacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu – 508 670 326. Wnioski należy składać przez system nabór: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa/start  Warunkiem przystąpienia do testu jest złożenie wniosku w systemie do 16 kwietnia do godz.15.

 

nabor3

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje.

Testy sprawnościowe – szczegółowe informacje o rekrutacji

Chłopcy i dziewczynki rocznik 2017 – nabór do pierwszej klasy o profilu piłkarskim

Gdzie i kiedy odbywają się testy sprawnościowe

Testy odbywają się 16 kwietnia o godzinie 17:00, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77, Poznań

Wizją przyświecającą tworzeniu klasy o profilu piłkarskim jest dążenie do odpowiedniego zbilansowania rozwoju intelektualnego, jak i sportowego naszych zawodników. W ramach lekcji dzieci będą uczestniczyć w 10 godzinach zajęć sportowych tygodniowo, w ich skład wchodzą lekcję wychowania fizycznego oraz treningi piłkarskie.

Poza regularnymi zajęciami sportowymi przewidzianymi w programie szkolnym uczniowie będą brać udział w lokalnych turniejach, co pozwoli im zmierzyć się z innymi rówieśnikami. Natomiast najlepsi zawodnicy będą mieli szansę na otrzymanie powołania do Reprezentacji APR.

Kadra trenerska prowadząca zajęcia ma doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do pracy z młodymi zawodnikami. Dbając o detale rozwoju ucznia, każdy będzie miał dostęp do klubowego dietetyka, psychologa oraz fizjoterapeuty.  Stawiamy na najwyższy standard szkoleniowy.

nabor3

Dlaczego warto rozpocząć naukę w klasie sportowej  - podsumowanie

  • Nauka jest równie ważna, co sport – w obydwu dziedzinach stawiamy na bardzo dobre wyniki
  • Ogólny rozwój sprawności oraz umiejętności piłkarskich i motorycznych
  • Treningi odbywają się w trakcie regularnych godzin zajęć szkolnych dziecka
  • Nasi zawodnicy będą brać udział w rozgrywkach i turniejach wewnętrznych
  • Wykwalifikowana kadra trenerska, w której skład wchodzi jeden z nauczycieli WF uczący w Szkole Podstawowej nr 21 – Dawid Nitka

W roku szkolnym 2024/2025 klasa sportowa o specjalizacji piłkarskiej stawia sobie za cel promowanie aktywności fizycznej bez zaniedbywania aspektów nauki.  Treningi piłkarskie odbywają się w godzinach szkolnych, co pozwala na wszechstronny rozwój dziecka, zarówno fizyczny, jak i intelektualny.  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu – 508 670 326.

nabor1