21 listopada obchodzony jest światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Nasza szkoła także włączyła się do świętowania. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele uczcili ten dzień ubierając się w żółte akcenty.

Wychowawcy wraz ze swoimi uczniami przygotowali Kodeksy Życzliwości, które zdobią aktualne gazetki klasowe. Dodatkowo wykonali kolorowe liście z życzliwymi hasłami, które można podziwiać w holu szkoły, a na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się cytaty, sentencje i miłe pozdrowienia. Również świetlica szkolna przyłączyła się do obchodów Dnia Życzliwości - powstały kolorowe gazetki i prace plastyczne. Dzięki tym wszystkim akcjom, każdy z nas miał okazję doświadczyć uprzejmości, serdeczności i życzliwości ze strony innych.

 

Bądźmy życzliwi 365 dni w roku!

Samorząd Uczniowski, Anna Waligóra i Monika Karpus