W ciągu ostatnich dwóch miesięcy wszyscy uczniowie starali się upiększyć swoje sale lekcyjne. W listopadzie wykonali gazetki ścienne, które miały nas rozweselać, a w grudniu, w ostatnim tygodniu nauki,  przystroili sale lekcyjne zgodnie z wylosowanymi wcześniej tematami świątecznymi.

Sale i uczniowie wyglądali przepięknie i bardzo świątecznie. W takim otoczeniu wszystkim miło było spędzać czas.  Pachniały żywe choinki, świeciły kolorowe lampki, wirowały srebrzyste śnieżynki i płatki śniegu. W gabinecie zasiadał  św. Mikołaj, a w fabryce prezentów żwawo pracowały elfy.  W stajni , pod okiem młodych Mikołajów,  czekały renifery gotowe do rozwożenia upominków.

 

W kategorii klas 4 -5 zwyciężyły klasy

4a oraz  4d

W kategorii klas 6 -7 zwyciężyły klasy

6a, 6b  i  6c

Gratulujemy!

Nagrodą dla zwycięskich klas jest:  JEDEN DZIEŃ BEZ ODPOWIEDZI USTNYCH I KARTKÓWEK

(uczniowie uzgadniają termin z wychowawcą)

Zdjęcia: Gazetka z humorem oraz Świąteczny wystrój sali lekcyjnej

D.M.