Dnia 9 stycznia 2024 r. w świetlicy odbyło się przedstawienie pt. "Zimowy bal", w którym występowali uczniowie z klasy 3 i 4.

REGULAMIN PRZYJMOWANIA DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 21

1. Pierwszeństwo przyjęcia do świetlicy mają dzieci rodziców/ opiekunów prawnych/ pracujących. Do świetlicy szkolnej przyjmowane są dzieci z klas I-III. W wyjątkowych sytuacjach przyjmowane są dzieci z klas IV i starsze, gdy szkoła dysponuje wolnymi miejscami oraz z powodu sytuacji rodzinnej dziecka.

2. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie wypełnionej karty przyjęcia dziecka - w Świetlicy szkolnej. Karty zgłoszenia można pobrać u nauczycieli świetlicy lub u wychowawców klas.

3. O ilości miejsc świetlicowych decyduje organ prowadzący szkołę ( na jednego wychowawcę przypada max. 25 wychowanków.)

4. O przyjęciu dzieci  do świetlicy szkolnej decyduje Komisja w składzie: dyrektor szkoły, kierownik świetlicy, wychowawcy świetlicy.

5. Rodzic / opiekun prawny podpisując kartę zapisu dziecka do świetlicy, akceptuje regulamin obowiązujący w naszej świetlicy.

katering kuchniacateringowa

Szanowni Państwo, od stycznia 2024 r. posiłki w naszej szkole obsługuje firma Kuchania Cateringowa.

Zamówienia na posiłek obiadowy Rodzic może złożyć na platformie https://www.zamow.kuchniacateringowa.pl.

Na ww. portalu znajduje się także menu obiadowe.

Poniżej udostępniamy pliki związane z ofertą oraz sposobem zamawiania: KATERING - PLIKI