Śpiewali, tańczyli i szkicowali, grali na pianinie, skrzypcach i keyboardzie, prezentowali rysunek artystyczny i akrobatykę. Tymi talentami chwalili się w dniu 9 stycznia 2018 r. uczniowie naszej Szkoły w ramach eliminacji do finału szkolnej edycji Konkursu Mam Talent!

Występy młodych artystów wzbudzały zachwyt publiczności i wywoływały gromkie brawa. Jury oraz obserwatorzy (uczniowie, nauczyciele i rodzice) obejrzeli blisko trzydzieści występów o różnej skali trudności. Podobnie jak w minionych edycjach imprezy oceniający nauczyciele –  Panie: Grażyna Kośmicka i Milena Stokłosa oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Hanna Chojnacka i Mikołaj Kuc nie mieli łatwego zadania rozdzielając bilety do finału. Ostatecznie zakwalifikowało się jedenaścioro uczestników eliminacji (w tym par i zespołów wieloosobowych), którzy swoje talenty i umiejętności ponownie zaprezentują przed społecznością szkolną w czerwcu.  

Wszystkim występującym gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów. Finalistom zaś życzymy udanego występu w kolejnym etapie konkursu.

Samorząd Uczniowski

Poniżej pełna lista finalistów w kolejności od klas najmłodszych:

 1. Magdalena Cytawa – kl. 1b.
 2. Natalia Szukała – kl. 3b.
 3. Amelia Głodowska i Zuzanna Grabowska – kl. 3e.
 4. Kamila Czarnowska – kl. 4a.
 5. Jagoda Czemplik – kl. 4d.
 6. Gabriela Kubiak – kl. 4d.
 7. Emilia Dąbrowska i Maria Domagała – kl. 4e.
 8. Zuzanna Kapral – kl. 4e.
 9. Marta Duczmal – kl. 6c.
 10. Aleksander Kaczmarek, Bruno Kowalewski i Krystian Rakowski – kl. 7b.
 11. Agnieszka Goździerska, Kamila Joachymiak, Liwia Najderek i Maria Rogal – kl. 7b/c.

Zdjęcia: Eliminacje do finału IX Edycji Konkursu Mam Talent!