W roku szkolnym 2018/2019 zwycięstwo w finale szkolnego konkursu Mam Talent!  Koncertowo „zagrała na pianinie” Maja Knaflewska – uczennica klasy 7a.

Impreza odbyła się w dniu 13 czerwca 2019 roku. W trakcie sześciu występów finaliści grali na pianinie, śpiewali po polsku i angielsku oraz prezentowali tańce nowoczesne i klasyczne. Nie zabrakło również sztuczek iluzjonistycznych.

W jury zasiedli przedstawiciele Grona Pedagogicznego – Panie – Grażyna Kośmicka i Beata Ińska oraz Samorządu Uczniowskiego – Maria Rogal. Finał konkursu prowadził opiekun Samorządu – Sylwester Warański.

Na widowni nie zabrakło Rodziców i uczniów, którzy wspierali młodych artystów i nagradzali występujących zasłużonymi brawami. Również komisja konkursowa wyraziła swój podziw dla finalistów i kilkakrotnie podkreślała, że poziom występów był bardzo wysoki, a o ostatecznym wyniku przesądziła minimalna różnica punktowa w ocenie poszczególnych występów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów.

S. W.

Ostateczne wyniki

I miejsce  – Maja Knaflewska – gra na pianinie

II miejsce – Emilia Dąbrowska – śpiew

III miejsce – Emilia Głodowska i Zuzanna Grabowska – taniec

Wyróżnienia: Aleksandra Nowicka, Antonina Rzyman, Zofia Owczarek

Zdjęcia: Finał X edycji szkolnego konkursu Mam Talent!