Śpiewali i tańczyli, grali na pianinie, pokazywali sztuczki iluzjonistyczne i prezentowali figury akrobatyczne. Tymi talentami chwalili się w dniu 10 stycznia 2019 r. uczniowie naszej Szkoły w ramach eliminacji do finału szkolnej edycji Konkursu Mam Talent! Występy młodych artystów wzbudzały zachwyt publiczności i wywoływały gromkie brawa.

Jury oraz obserwatorzy (uczniowie, nauczyciele i rodzice) obejrzeli ponad dwadzieścia występów o różnej skali trudności. Podobnie jak w minionych edycjach imprezy oceniający nauczyciele –  Panie: Grażyna Kośmicka i Beata Ińska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Hanna Chojnacka i Leo Przybylak nie mieli łatwego zadania rozdzielając bilety do finału. Ostatecznie zakwalifikowało się siedmioro uczestników eliminacji (w tym par i zespołów wieloosobowych), którzy swoje talenty i umiejętności ponownie zaprezentują przed społecznością szkolną w czerwcu.  

Wszystkim występującym gratulujemy odwagi, życzymy, by w przyszłości rozwijali swoje talenty i osiągali wiele sukcesów. Finalistom zaś życzymy udanego występu w kolejnym etapie konkursu.

Samorząd Uczniowski

Poniżej pełna lista finalistów w kolejności od klas najmłodszych:

  1. Aleksandra Nowicka – kl. 2a.
  2. Antonina Rzyman – kl. 2b.
  3. Amelia Głodowska i Zuzanna Grabowska – kl. 4e.
  4. Zofia Owczarek – kl. 5d.
  5. Emilia Dąbrowska – kl. 5e.
  6. Maja Knaflewska – kl. 7a.
  7. Agnieszka Goździerska, Paulina Jackowiak, Kamila Joachymiak, Natalia Kerber, Liwia Najderek i Maria Rogal – kl. 8b/c.

Zdjęcia: Eliminacje do finału X Edycji Konkursu Mam Talent!