Nadszedł czas na podsumowanie Dnia Edukacji Narodowej, który w naszej szkole realizowany był w ramach projektu Nie ma jak edukacja!

Ten wyjątkowy dla całej społeczności szkolnej dzień rozpoczął się apelem, prowadzonym przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Mieliśmy tez okazję zobaczyć występ członków Koła kabaretowego w przedstawieniu TVN Olimp. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami łamali głowy nad zagadkami logicznymi oraz wykonywali prace twórcze. Samorząd Uczniowski wyróżnił dwie grupy uczniów za wykonywanie zadań podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W kategorii - Projekt idealnej szkoły zwyciężyła klasa 4d. Z kolei nagrodę za napisanie opowiadania, którego akcja miała toczyć się w roku 2025, otrzymała klasa 8c. Gratulujemy ciekawych pomysłów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywne włączenie się do edukacyjnej zabawy.

Milena Stokłosa

Zdjęcia: wkrótce