30 listopada 2018 roku  w przedszkolu Wesoła Stacyjka odbył się balik andrzejkowy.  Wszystkie dzieci  z grup spotkały się, aby wspólnie świętować ten dzień.

19 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę i  dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, w którym znajdowały się prezenty. To nie mógł być nikt inny niż nasz niezwykle wesoły MIKOŁAJ!

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywaliśmy ją  uroczyście. Miała ona u nas miejsce dwudziestego grudnia.

W tym roku po raz kolejny odbyło się spotkanie adwentowe. We wtorkowe popołudnie  dzieci wraz z rodzicami mogły ozdobić świąteczne pierniczki na choinkę oraz  zrobić cekinową bombkę.

30 listopada 2018 roku  w Przedszkolu Wesoła Stacyjka odbył się balik andrzejkowy. Dzieci ze wszystkich grup spotkały się, aby wspólnie świętować ten dzień.  Dzieci przebrane w piękne, różnorodne  stroje  mogły poznać tradycję związane z andrzejkami, między innymi wróżby i czary.