W piątek 23 listopada 2018r nasze przedszkole odwiedził Klub Małego Muzyka. W tym dniu dzieci miały okazję usłyszeć między innymi akordeon, z którego wybrzmiewały przepiękne żołnierskie piosenki. Koncert pt.: "Z młodej piersi się wyrwało" był dla dzieci bardzo dużym przeżyciem.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki z "Wesołej Stacyjki" na Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 30.11.2018r (piątek).

Drodzy Rodzice!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie zdjęć w holu szkoły - upamiętniającej Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Regulamin akcji „Stacyjkowa wymiana pocztówkowa”

Drodzy Rodzice! Dnia 9.10.2018r. Wesoła Stacyjka wyrusza na wycieczkę do "Eko Gospodarstwa Gładysiakowie". Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz 7:45 oraz o ubranie przedszkolaków stosownie do panujących warunków pogodowych.