We wtorek 21 marca 2019r wszystkie przedszkolaki z Wesołej Stacyjki wraz ze swoimi Paniami świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

W piątek odwiedził nas Klub Małego Muzyka. 🎶 Tym razem dzieci miały okazję usłyszeć indiańskie rytmy.

W styczniu w przedszkolu odwiedziła wszystkich przedszkolaków mama Magdalenki z grupy Smoki. Pomimo braku śniegu na dworze Pani Agnieszka poprowadziła dla dzieci zimowe, bałwankowe warsztaty, na których dzieci wykonały samodzielnie bałwana. Bałwanki powstały z napełnionej ryżem skarpetki.  Każdy mógł ozdobić swojego bałwanka w dowolny sposób.

W Walentynki 14 lutego 2019r w Wesołej Stacyjce odbył się Balik Karnawałowy! Dzieci przebrały się w rozmaite stroje: wróżki, księżniczki, owady tj. pszczółki, biedronki czy motylki. Nie zabrało także służb mundurowych: policjantów, strażaków a nawet lekarzy! :)

30 listopada 2018 roku  w przedszkolu Wesoła Stacyjka odbył się balik andrzejkowy.  Wszystkie dzieci  z grup spotkały się, aby wspólnie świętować ten dzień.