8 marca br. rozpoczęliśmy kolejną Ligę Szkół Podstawowych w Szachach „Dębiec –Wilda 2017/2018”.  Od tego roku szachiści podzieleni są na dwie grupy wiekowe: A- do rocznika 2007 oraz B – wszyscy od rocznika 2018.

Nasze dwie drużyny grały w grupie A, zdobywając I miejsce (Filip Kasperek, Jędrzej Kijo, Grzegorz Zysnarski, Antoni Koczorowski) i II miejsce (Łukasz Rumiejowski, Jakub Wojtkowski, Kacper Kerber, Szymon Szewczyk). Trzecie miejsce na podium zdobyła drużyna „Dębinki”.

W turnieju indywidualnym, w grupie B, trzy pierwsze miejsca zajęli szachiści z „Dębinki”: I m. -Lenicki Antoni, II m. – Kajetan Kucharski, III m. – Michał Wójciak. Na IV miejscu uplasował się nasz zawodnik Patryk Wróblewski.

Gratulacje dla naszych szachistów!

Zdjęcia: Puchary dla naszych szachistów

Ewa Tomaszewska

Wyniki:

Szczegółowe wyniki turnieju