Jeszcze przed przerwą świąteczną klasy 5 i 6 rywalizowały ze sobą o tytuł najbardziej wysportowanej klasy w naszej szkole. Uczniowie zmierzyli się z licznymi konkurencjami i zadaniami w ramach wyścigów rzędów, w których sprawdziliśmy ich szybkość, refleks i umiejętność pracy w zespole.

Wśród klas szóstych najlepsza okazała się klasa 6a. Na uwagę zasługuję fakt, iż zespół tej klasy składał się z samych dziewczynek, które wykazały się wielkim charakterem i sercem do walki. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 6b, natomiast brązowy medal przypadł klasie 6c.
Wśród klas 5 zwyciężyła klasa 5b. Tusz za nimi znalazła się klasa 5e, trzecie miejsce dla klasy 5d, natomiast stawkę zamykała reprezentacji klasy 5a.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zdjęcia: Sportowe zmagania 5 i 6 klas