15.05.2019 nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach czwórboju lekkoatletycznego w ramach Igrzysk Dzieci.

W ubiegłym tygodniu zespół siatkarek wziął udział w Wildeckim turnieju piłki siatkowej. Dziewczęta zajęły 2 miejsce i wróciły do szkoły z pucharem i medalami.

Pod koniec lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Wildeckim Turnieju Karnawałowym. Nasi reprezentanci spisali się świetnie, gdyż wrócili z I miejscem!

Jeszcze przed przerwą świąteczną klasy 5 i 6 rywalizowały ze sobą o tytuł najbardziej wysportowanej klasy w naszej szkole. Uczniowie zmierzyli się z licznymi konkurencjami i zadaniami w ramach wyścigów rzędów, w których sprawdziliśmy ich szybkość, refleks i umiejętność pracy w zespole.

Przed Świętami uczniowie klas 1-6 po raz kolejny wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Pięciu Milionów. Oprócz emocji sportowych na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji.