Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

 sala

Monika Michalak
Dyrektor SP21

poniedziałek

13.00 - 15.00

gabinet dyrektora

Alicja Bednarczyk-Fertyk
Zastępca dyrektora SP21

wtorek

14.00 - 15.00

gabinet zastępcy dyrektora

Bańdurska Barbara

poniedziałek

10.45 - 11.25

p. nauczycielski

Czerwińska Agnieszka

środa

9.40 - 10.25

p. nauczycielski

Darul Agnieszka

czwartek

08.50 - 09.35

p. nauczycielski

Grodzka Karolina

poniedziałek

08.50 - 09.35

p. nauczycielski

Ińska Beata

czwartek

08.45 - 09.35

p. nauczycielski

Jakubowska Beata

piątek

13.10 - 13.55

p. nauczycielski

Jakrzewski Sebastian

środa

18.00 - 19.00

sala judo

Jankowiak Janusz

wtorek

12.30 - 13.15

sala gimnastyczna

Kaliszan –Baczyńska Paulina

poniedziałek

09.40 - 10.20

p. nauczycielski

Karpus Filip

piątek

8.50 - 09.35

p. nauczycielski

Kośmicka Grażyna

piątek

11.40 - 12.15

sala gimnastyczna

Kurzawa-Zeidler Jolanta

piątek

08.00 - 08.45

p. nauczycielski

Loch Marta

środa

12.25 - 13.10

p. nauczycielski

Maćkowiak Danuta

wtorek

11.35 - 12.20

p. nauczycielski/sala nr 17

Martinek Wojciech

czwartek

09.30 - 10.25

sala gimnastyczna

Miler-Skowyra Izabela

piątek

11.40 - 12.15

sala gimnastyczna

Mnich Maria

poniedziałek

10.45 - 11.25

p. nauczycielski

Myślińska Joanna

poniedziałek

09.40 - 10.25

p. nauczycielski

Pękała Anna

poniedziałek

09.40 - 10.25

p. nauczycielski

Pieszak Agnieszka

poniedziałek

09.40 - 10.25

p. nauczycielski

Puk Agata

poniedziałek

08.50 - 09.30

p. nauczycielski

Podhajecka Danuta

wtorek

12.25 - 13.10

p. nauczycielski

Rogowska Aleksandra

piątek

10.45 - 11.30

p. nauczycielski

Siedlecka Emilia

poniedziałek

9.40 - 10.25

sala nr 21

Sieradzka Hanna

wtorek

11.00 - 11.30

p. nauczycielski

Sikora Elżbieta

wtorek

08.50 - 09.35

sala nr 5

Sitarz Anna

poniedziałek

13.25 - 14.10

sala nr 2

Stanek Anna

wtorek

8.00 - 8.45

p. nauczycielski

Stokłosa Milena

wtorek

11.40 - 12.15

p. nauczycielski

Straszewska Małgorzata

piątek

09:40 - 10:25

p. nauczycielski

Szewczyk Marzena

wtorek

10.45 - 11.30

p. nauczycielski

Szubielski Krzysztof

poniedziałek

11.35 - 12.20

p. nauczycielski

Timm Danuta

poniedziałek

13.10 - 13.40

sala nr 21

Tomaszewski Bartosz

piątek

11.35 - 12.20

sala gimnastyczna

Tórz Lidia

czwartek

11.30 - 12.20

p. nauczycielski

Warański Sylwester

środa

11.35 - 12.20

p. nauczycielski

Witaszyk Mikołaj

piątek

13.25 - 14.10

p. nauczycielski

Wojajczyk Magdalena

poniedziałek

08.50 - 9.35

p. nauczycielski

Zerbe Alina

czwartek

10.45 - 11.30

p. nauczycielski